De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
Nacht: 11 °C
wind: zw 2
files: 0
lengte: 0
Gerelateerde artikelen
Zwagertwist Zenden-Heitinga
Het Champions Leagueduel tussen...
wo 01 okt 2008, 22:37

Heitinga wint zwagertwist

Van onze Telesportredactie
MADRID -  De zwagertwist tussen John Heitinga en Boudewijn Zenden is beslecht in het voordeel van Heitinga. Zijn club Atletico Madrid bleek woensdagavond met 2-1 te sterk in het Champions Leagueduel tegen Olympique Marseille. Alle treffers vielen in het eerste half uur.

De Franse aanvaller Sinoma Pongolle (links) van Atletico strijdt om de bal met Lorik Cana. Foto: EPA

Bij de Spanjaarden startte Heitinga in de basis. Hij was voldoende hersteld van een knieblessure. Zenden kwam kort na rust in het veld. Al na vier minuten spelen, opende Sergio Agüero de score voor Atletico. Mamadou Niang tekende voor de gelijkmaker (16e minuut). Het was uiteindelijk Raul García die de winnende treffer scoorde.

De doelpuntrijke opening kreeg geen vervolg. De Fransen hadden na rust iets meer balbezit maar dreigend werd het zelden voor het doel van Leo Franco. In de 89e minuut was Niang met een schot nog wel dicht bij de gelijkmaker. Zo ver kwam het niet: Marseille bleef net als PSV op nul punten.

Plaats op:     Hyves    Plaats op eKudos   eKudos    Plaats op MSN reporter   MSN    Plaats op Delicious   Delicious   

poll image

Contador is nu de baas bij Astana




Verstuur