De Telegraaf
 
Zoeken
  Zoeken met  
 
13 °C
Z 4
 
files 2
9 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 
Gerelateerde artikelen
Advocaat pakt Europese Supercup
Dick Advocaat heeft...
Advocaat & co zwaar beledigd
Zenit Sint-Petersburg...
'UEFA Cup Advocaat gekocht'
De Spaanse justitie heeft een...
do 02 okt 2008, 13:33

Spaanse justitie nuanceert Zenit-zaak

MADRID -  Justitie in Spanje heeft nuances aangebracht in de omkopingszaak die zou spelen rond de halve finale tussen Bayern München en Zenit Sint Petersburg in de UEFA Cup vorig seizoen.

Foto: REUTERS

Een woordvoerster van het nationale gerechtshof bevestigde donderdag dat onderzoeksrechter Baltasar Garzon een onderzoek heeft ingesteld tegen een groep vermoedelijke maffiabazen uit Rusland. Deze personen zijn in juni in Spanje aangehouden. Of de rechter in deze zaak ook de wedstrijd tussen Bayern en Zenit onderzoekt, kon zij niet zeggen.

Maffiabaas Gennadi Petrov zou volgens Spaanse media in een afgeluisterd telefoongesprek opgeschept hebben over het feit dat hij de 4-0-zege van Zenit, getraind door Dick Advocaat, gekocht zou hebben. Garzon zou zo op het spoor zijn gezet van de wedstrijd.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
loading image

Eredivisie

loading image
    poll image

    Bij nieuw verlies van Bayern München wordt Van Gaal ontslagen




    Verstuur