*

Zoeken
  Zoeken met  

VIDEO Standard-speler met dood bedreigd

Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM -  De brute aanslag van Axel Witsel op Anderlecht-speler Marcin Wasilewski, die daarbij een open dubbele beenbreuk opliep, blijft zeker niet zonder gevolgen voor de voetballer van Standard Luik. Bij zijn club zijn inmiddels mailtjes binnengekomen waarin Witsel, net als zijn medespeler Steven Defour, met de dood wordt bedreigd. Dat meldt Het Laatste Nieuws.

Axel Witsel breekt het been van Anderlecht-verdediger Marcin Wasilewski. Axel Witsel breekt het been van Anderlecht-verdediger Marcin Wasilewski.

De politie neemt de bedreigingen aan het adres van beide spelers van Standard Luik uitermate serieus. Zo wordt het huis van de ouders en twee zussen van Witsel door de politie bewaakt. Sinds het incident van zondag zondert Witsel zich daar in Rocourt af van de buitenwereld.

Bekijk hier de beelden van het vreselijke incident.


en volg Telesport op:
twitter hyves RSS