De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
8 °C
ZW 3
 
files 4
18 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 
vr 04 sep 2009, 13:34

Cruciale duels voor Don Leo

RIJSWIJK -  Leo Beenhakker heeft zijn Feyenoordpetje voor even afgezet. De topadviseur van coach Mario Been moet als bondscoach van Polen zelf weer volop aan de bak. Don Leo staat met zijn ploeg voor twee cruciale wedstrijden in het kwalificatietoernooi voor het WK, volgend jaar in Zuid-Afrika.

Leo Beenhakker Foto: REUTERS

Polen speelt eerst zaterdagavond thuis tegen Noord-Ierland. Vier dagen later gaat Beenhakker met zijn team op bezoek bij Slovenië. Als alles een beetje meezit, hoopt Beenhakker na woensdag op de tweede plaats te staan in groep 3. Die positie is na de groepsfase in principe goed voor deelname aan de play-offs om een WK-ticket.

Polen staat nu nog na zes van de tien groepswedstrijden op de vierde plaats met tien punten. De brigade van Beenhakker moet de komende tegenstanders Slovenië (elf punten) en Noord-Ierland (dertien) nog boven zich dulden. Beide concurrenten hebben wel een wedstrijd meer gespeeld.

Slowakije leidt in groep 3 met vijftien punten uit zes duels. De koploper speelt zaterdag de beladen thuiswedstrijd tegen Tsjechië, dat met acht uit zes in deze poule ook nog niet is uitgeschakeld.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter