De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
15 °C
Z 3
 
files 6
14 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 
do 05 nov 2009, 05:35

Doesburg bekijkt Isaksson

Door Thijs Slegers
KOPENHAGEN -  Trainer Stale Solbakken verliet twee weken geleden Eindhoven met de mededeling dat zijn FC Kopenhagen PSV in Denemarken zou verslaan. Vanavond mag zijn ploeg in het eigen Parken Stadion de grootspraak waarmaken. De Denen hebben echter één probleem. Doelman Andreas Isaksson, die ruim een jaar lang met hoon werd overladen, is momenteel niet te passeren.

Andreas Isaksson hoopt tegen FC Kopenhagen zijn doel schoon te houden en het clubrecord te breken. Foto: ANP

Thuis in Rotterdam kruipt voormalig PSV-doelman Pim Doesburg vanavond nieuwsgierig voor de buis. "Normaal kijk ik zelden een hele wedstrijd van PSV, maar nu ga ik er toch eens voor zitten."

De ex-international hoorde eerder deze week dat Andreas Isaksson hard op weg is om zijn 39 jaar oude PSV-record van acht opeenvolgende wedstrijden zonder tegendoelpunt te evenaren. "Het zou eigenlijk wel mooi zijn als juist Isaksson het record overneemt. Die jongen heeft het zo ontzettend moeilijk gehad, ik gun het hem wel. In die serie van zeven wedstrijden waarin hij tot dusver geen goal tegen kreeg, heeft hij een aantal prachtige reddingen verricht. Het is niet zo dat hij dankzij de verdedigers overeind is gebleven."

Isaksson zelf reageert broodnuchter op het mogelijke record. "Natuurlijk is het wel leuk om een zo'n oud record te evenaren of misschien zelfs te verbeteren, maar uiteindelijk gaat het toch om de overwinning. Daarbij besef ik dat een clean-sheet een goede basis vormt voor een overwinning."

Vermoedelijke opstelling PSV: Isaksson; Manolev, Rodriguez, Salcido, Pieters; Afellay, Bakkal, Engelaar; Lazovic, Reis, Dzsudzsak.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
poll image

Bij nieuw verlies van Bayern München wordt Van Gaal ontslagen




Verstuur