*

Zoeken
  Zoeken met  
do 05 nov 2009, 19:28

Ronaldo vooralsnog niet onder het mes

MADRID -  Cristiano Ronaldo hoeft vooralsnog niet onder het mes. De miljoenenaankoop van Real Madrid heeft sinds eind september last van zijn rechterenkel. Omdat er geen progressie in zijn herstel zat, ging de Portugese spits donderdag in Amsterdam op consult bij chirurg Niek van Dijk. De Nederlander heeft Ronaldo in 2008 al een keer geopereerd aan hetzelfde gewricht.

Cristiano Ronaldo. Cristiano Ronaldo. Foto: AFP

Volgens Van Dijk is een operatie momenteel niet de oplossing. Hij adviseerde de conservatieve behandeling van het gewricht, dat nog steeds een hoop vocht vasthoudt, gewoon voort te zetten en wil de spits over vijftien dagen nog een keer zien, zo meldde de club donderdag.

Ronaldo zal in ieder geval de WK-play-offs van Portugal tegen Bosnië (14 en 18 november) moeten missen. Real hoopt dat de aanvaller op tijd hersteld is voor de topper in de Spaanse competitie tegen FC Barcelona aan het eind van de maand.

Gerelateerde artikelen

en volg Telesport op:
twitter hyves RSS