De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
15 °C
Z 3
 
files 2
11 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 
vr 06 nov 2009, 14:03

Van Marwijk heeft veel WK-klanten in beeld

ZEIST -  Bondscoach Bert van Marwijk van het Nederlands elftal heeft een lijst met spelers die hij nauwlettend in de gaten houdt met het oog op het komende wereldkampioenschap voetbal in Zuid-Afrika. De keuzeheer van Oranje wilde vrijdag op de persconferentie in Zeist wel op een aantal namen ingaan.

Ron Vlaar Foto: WIJNBERGEN, MATTY VAN

Zo bevestigde Van Marwijk dat Ron Vlaar van Feyenoord op de lijst met potentiële Oranje-klanten staat. „Ik ken Ron van mijn periode bij Feyenoord, alhoewel hij door een kruisbandblessure onder mij weinig heeft gespeeld”, zei Van Marwijk. De inmiddels weer topfitte Vlaar heeft in Rotterdam weer een basisplaats veroverd. „Maar we hebben hem bewust een half jaar met rust gelaten, hij moet niet overbelast worden.” Ook Jeffrey Bruma, die onlangs zijn debuut maakte in het eerste elftal van Chelsea, wordt gevolgd door de technische staf. „Ik hoop dat hij veel gaat spelen op het hoogste niveau”, zei de bondscoach over de pas 17-jarige centrumverdediger.

Van Marwijk zei de afgelopen periode - „ongewild” - veel adviezen te hebben gekregen over mogelijke spelers voor Oranje. „Een plek in Oranje moet je alleen wel echt verdienen”, aldus de bondscoach. „Dat is de reden dat je na een paar invalbeurten niet direct een plek krijgt in het Nederlands elftal”, zei Van Marwijk toen hem werd gevraagd naar de kansen van Real Madrid-speler Royston Drenthe.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
poll image

Bij nieuw verlies van Bayern München wordt Van Gaal ontslagen




Verstuur