*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 3
 
files 42
39 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

Kies een club

za 21 nov 2009, 16:41

Liverpool schiet niets op met gelijkspel

De Jong schopt Babel uit wedstrijd

LIVERPOOL -  Ryan Babel heeft zaterdag in het duel tussen Liverpool en Manchester City (2-2) een enkelblessure opgelopen. De Nederlandse aanvaller raakte na twintig minuten spelen geblesseerd door een harde trap van City-middenvelder en zijn boezemvriend Nigel de Jong. De ernst van de blessure moet nog blijken. De scheidsrechter zag geen kaart in de overtreding van De Jong.

Bekijk hier de beelden met daarin de tackle van De Jong op Babel.

Liverpool schoot weinig op met het gelijke spel van zaterdag tegen Manchester City. De ploeg van trainer Rafael Benitez bleef zevende in de Premier League op gepaste afstand van de ploegen bovenin. Ryan Babel viel uit na een tackle van zijn vriend Nigel de Jong.

Het verschil met koploper Chelsea bedraagt al 10 punten. Manchester City behield de zesde plaats. Liverpool kwam vijf minuten na rust op voorsprong via een volley van Martin Skrtel.

Emmanuel Adebayor kopte een dik kwartier later de gelijkmaker in. Stephen Ireland rondde even later een snelle combinatie fraai af en bracht City aan de leiding. Weer een minuut verder redde invaller Yossi Benayoun een punt voor Liverpool. Benayoun was in de ploeg gekomen als vervanger voor Babel.

Dirk Kuyt speelde de hele wedstrijd mee bij Liverpool.


Telesport
Proefabonnement?

Word nu ook Vriend van Telesport op Hyves.

Volg Telesport ook op Facebook.

Volg Telesport ook op Twitter.

Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg Telesport ook op:
twitter hyves facebook RSS