*

Zoeken
  Zoeken met  
di 02 feb 2010, 00:01

Beenhakker botst met clubleiding

Van onze Telesportredactie
ROTTERDAM -  De beslissing van de clubleiding van Feyenoord om een streep te halen door de komst van huurling Wanderson is verkeerd gevallen bij Leo Beenhakker. De technisch directeur had met behulp van geldschieters de financiering rond gekregen, maar de clubleiding hield vast aan het principe, dat er eerst nog een andere speler moest vertrekken.

Leo Beenhakker Leo Beenhakker Foto: REUTERS

Beenhakker baalt enorm van het afketsen van de transfer. De technisch directeur is ongeduldig en wil sneller vooruit dan Feyenoord op dit moment kan. Om Mario Been te steunen blijft hij in functie, maar anders was hij al lang weer opgestapt.

Het is een gevoelige nederlaag voor Beenhakker, dat de clubleiding de discussie over Wanderson, die ontaardde in een machtsstrijd, in zijn voordeel heeft beslecht. Algemeen directeur Eric Gudde en financieel directeur Onno Jacobs wilden met het oog op de enorme schuldenlast tegenover de minimale besparingen door de verkoop van Slory niet direct nieuwe uitgaven zetten.

Bovendien twijfelden zij aan de sportieve noodzaak van de komst van Wanderson en heeft Beenhakker nog weinig succes gehad met zijn aankopen. Aleksandar Ignjatovic was een grote miskoop, terwijl de miljoenenaankoop Sekou Cissé zwaar tegenvalt en ook Dani Fernandez en Stefan Babovic door omstandigheden nog weinig hebben toegevoegd.


en volg Telesport op:
twitter hyves RSS