*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-4 °C
NO 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

Kies een club

do 18 mrt 2010, 05:34

Vitesse verrast door Velthuizen

Van onze Telesportredactie
ARNHEM -  Vitesse is aangenaam verrast door doelman Piet Velthuizen. De eenmalig international van Oranje verklaarde eerder dit jaar 'een stapje hogerop' te willen, maar is op die mening teruggekomen.

Piet Velthuizen (l) Piet Velthuizen (l) Foto: ANP

"Piet heeft aangegeven zijn contract bij ons graag te willen verlengen", aldus technisch directeur Marc van Hintum. "Hij weet wat er hier de mogelijkheden en onmogelijkheden zijn, dus als hij dan laat weten graag te willen blijven, is dat zeer positief. Na het weekend zullen we om de tafel gaan zitten."

Het huidige contract van Velthuizen loopt tot medio 2011. Onur Kaya heeft een eerste aanbieding van Vitesse om zijn contract te verlengen afgeslagen. De middenvelder heeft een aflopende verbintenis en is nog niet ingegaan op een voorstel voor een nieuwe overeenkomst voor een seizoen met een optie voor nog een jaar.


Telesport
Proefabonnement?

Word nu ook Vriend van Telesport op Hyves.

Volg Telesport ook op Facebook.

Volg Telesport ook op Twitter.

Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg Telesport ook op:
twitter hyves facebook RSS