*

Zoeken
  Zoeken met  
 
7 °C
W 3
 
files 215
314 km.
euro95
diesel
1,801
1,499
 
 

Kies een club

do 08 dec 2011, 11:11

Fransen vertrouwen duel in Kroatië niet

Onderzoek naar Zagreb-Lyon

Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM -  De Franse toezichthouder van het gokwezen (ARJEL) stelt een onderzoek in naar het duel tussen Dinamo Zagreb en Olympique Lyon. De Franse club won woensdagavond met opvallende cijfers van de club uit Kroatië: 7-1. Door het resultaat in Zagreb werd Ajax op doelsaldo uitgeschakeld voor de laatste zestien in de Champions League.

De knipoog De knipoog Foto: Tv-beeld

"We zijn op dit moment zaken aan het controleren”, aldus een woordvoerder van ARJEL.

ARJEL richt zich op het controleren van online spellen. De woordvoerder laat weten dat de resultaten van het onderzoek “in de late namiddag” al bekend kunnen zijn. Het zou gaan om een standaard procedure bij een “ongebruikelijk” resultaat van en sportwedstrijd.

Na afloop van het Champions League-duel werden er aan diverse kanten vraagtekens gezet bij de uitslag. Een knipoog van Dinamo Zagreb-verdediger Domagoj Vida naar de Lyon-aanvaller Bafétimbi Gomis leidde op internet tot verdachtmakingen over omkoping.

Zagreb kwam nog wel met 1-0 voor, maar speelde toen wel al met tien man omdat Jerko Leko in de 28e minuut met een rode kaart van het veld was gestuurd. Op slag van rust kwam Lyon nog langszij. Na de pauze stond Lyon binnen een kwartier op 1-4 en liep daarna uit naar de monsterscore van 1-7.

Volg De Telegraaf ook op Facebook, op Hyves en op Google+


Telesport
Proefabonnement?

Word nu ook Vriend van Telesport op Hyves.

Volg Telesport ook op Facebook.

Volg Telesport ook op Twitter.


Volg Telesport ook op:
twitter hyves facebook RSS