*

Zoeken
  Zoeken met  
Cristiano Ronaldo (r) viert zijn treffer. Alvaro Arbeloa is ook blij. Cristiano Ronaldo (r) viert zijn treffer. Alvaro Arbeloa is ook blij.
di 21 feb 2012, 19:58

Goal Wernbloom nekt Real

Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM -  In een koud en besneeuwd Moskou leek er lange tijd weinig aan de hand voor Real Madrid. De lijstaanvoerder in Spanje leidde in de achtste finales van de Champions League tegen CSKA Moskou tot ver in blessuretijd met 0-1 dankzij een treffer van Christiano Ronaldo in de 28e minuut. Enkele seconden voor het eindsignaal gooide Pontus Wernbloom (ex-AZ) roet in het eten: 1-1.

Wernbloom scoort in blessuretijd de gelijkmaker. Wernbloom scoort in blessuretijd de gelijkmaker.
Beide doelpuntenmakers op een foto. Beide doelpuntenmakers op een foto.

De wedstrijd, onder leiding van de Nederlandse scheidsrechter Björn Kuipers, kende in de eerste helft weinig hoogtepunten. CSKA, dat startte met Wernbloom en Ahmed Musa (ex-VVV), had weinig in te brengen tegen het rustig spelende Real. De 'Koninklijke' opende in de 28e minuut de score. Na een voorzet van Fabio Coentrao kon Ronaldo ongehinderd binnenschieten.

Na rust kreeg Real nog een aantal fraaie kansen om de voorsprong te vergroten, maar José Maria Callejon, Sergio Ramos en Ronaldo verzuimden te scoren. Zeven minuten voor tijd moest Real-doelman Iker Casillas zowaar redding brengen na een fraaie vrije trap van Keisuke Honda. De oud-VVV'er was een kwartiertje daarvoor in het veld gekomen.

Het venijn zat in de staart voor Real. Alexei Berezutski kon in de zestien koppend Wernbloom bereiken. De Zweed kon daarop keihard inschieten. Casillas was kansloos.


en volg Telesport op:
twitter hyves RSS