Zoeken
  Zoeken met  
 
16 °C
NW 1
 
files 5
20 km.
euro95
diesel
1,535
1,211
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 3 september

Oranje overklast Italië

door onze redactie
Oranje overklast Italië
Het Nederlands elftal heeft in de openingswedstrijd van het EK wereldkampioen Italië met 3-0 overklast. Oranje was in Bern oppermachtig. Bij rust stond het al 2-0.

Ruud van Nistelrooy opende de score door een voorzet van Wesley Sneijder binnen te schieten. De spits van Real Madrid leek vanuit buitenspelpositie te scoren, maar de achter de doellijn liggende Christian Panucci zorgde er voor dat dit niet het geval was.

Al vijf minuten later zorgde Sneijder op prachtige wijze voor de 2-0. Hij volleerde na een perfecte counter een kopbal van Dirk Kuyt achter doelman Gianluigi Buffon. Nederland bleef vervolgens de betere ploeg en Van Nistelrooy had de 3-0 op zijn voet. Buffon lag echter dwars.

Na rust kwamen de Italianen af en toe gevaarlijk door, maar de beste kansen waren voor de ploeg van Marco van Basten. Invaller Ibrahim Afellay schoot na een prachtige actie uit een moeilijke hoek bovenop de lat. Uiteindelijke was het uitblinker Giovanni van Bronckhorst die met een kopbal voor de 3-0 zorgde. De voorzet kwam wederom van Dirk Kuyt.

, comments_amount=567, subsection=ek_2008, link=http://www.telesport.nl/voetbal/ek_2008/4194289/_Oranje_overklast_Italie__.html, date_lastmodified=1213120715, sectionpath=ek_2008, section=telesport, id=4194289, author=redactie, title=Oranje overklast Italië, comments_allowed=1, images=[{id=186606, url=http://www.telesport.nl/multimedia/archive/00186/sneijderbuffonstaan_186606a.jpg

Please Wait ...
loading media player ...
Dagboek van onze Helden

Meest gelezen

Telegraaf | buitenland | binnenland | prive | digitaal | telesport | overgeld | vrouw | dft |
Please Wait ...
loading ...
Please Wait ...
loading ...