Robben heeft goed voorgevoel
Van Beers van PSV naar Den Bosch „Roemenië staat namelijk 46e op de ranglijst van de FIFA”, vervolgde Van Gaal. „En wij zijn de nummer 6. Dan is het logisch dat wij de favoriet zijn. Maar Roemenië zit wel in een flow. Dat betekent dat ze boven zichzelf kunnen uitstijgen.”
„Roemenië speelt in een heel goede organisatie”, stelde Van Gaal. „Ze komen er met zeer snelle counters uit. Daar zijn we op voorbereid. Net zoals we weten dat er straks 50.000 fanatieke supporters op de tribune zitten. Dat is toch prachtig voor een voetballer. In zo'n mooi stadion kan je bijna niet slecht spelen.”
Terug na titel in 2007
Jong Oranje bereikte daarmee voor het eerst sinds 2007, toen het in eigen land Europees kampioen werd, weer de eindronde van het EK.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer