De Looijer (21) verlaat NEC
Parijs: Sijsling begint tegen Melzer
Federer ontloopt Nadal Dankzij treffers van Jens Podevijn en Niek Vossebelt nam Willem II binnen 23 minuten spelen een 0-2 voorsprong. De Einhovenaren zagen Podevijn na 15 minuten de score openen nadat Atiba Hutchinson zijn man liet lopen. Na 22 minuten verdubbelde Vossebelt met een geweldig afstandsschot de voorsprong van de nummer 15 van de eredivisie.
PSV speelde zonder de geblesseerden Mark van Bommel en Ola Toivonen. Hun vervangers Georginio Wijnaldum en Orlando Engelaar maakten geen indruk. De laatste werd door Advocaat al na een half uur vervangen door spits Jürgen Locadia.
Pas in de laatste 25 minuten deed PSV iets terug. Aanvoerder Kevin Strootman toonde zich een echte leider en tekende voor de 1-2 en de 2-2. Tim Matavz zorgde negen minuten voor tijd na een steekpass van Jeremain Lens met een wippertje voor de 3-2.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer