*

Zoeken
  Zoeken met  
wo 28 dec 2011, 16:13

Vos blijft maar winnen

LOENHOUT -  Aan de zegereeks van Marianne Vos in de modder komt maar geen einde. Woensdag was de Brabantse alleskunner al weer de sterkste in Loenhout, waar de derde veldrit om de Gazet van Antwerpen Trofee werd verreden.

Marianne Vos Marianne Vos Foto: © Cor Vos 2011

Op ruime achterstand van Vos kwam haar landgenote Daphny van den Brand over de finish. Van den Brand, bezig aan haar laatste seizoen, nam de leiding in het klassement over van de Britse Helen Wyman, die opgaf. De Belgische Sanne Cant finishte als derde.

Voor Vos was het de vijfde zege binnen 12 dagen. Ze had ditmaal niet meer dan één modderstrook nodig om de concurrentie op achterstand te zetten. Na de eerste ronde had Vos al bijna een halve minuut voorsprong. „Het ging inderdaad heel vlot”, zei ze naderhand. „Ik had meteen een ruime kloof en bleef ook daarna een stevig tempo ontwikkelen.” Vos staat al derde in de tussenstand, maar laat de volgende wedstrijd in Baal schieten. „Ik houd vast aan mijn planning. Er zijn de komende weken belangrijkere wedstrijden.”


en volg Telesport op:
twitter hyves RSS
Please Wait ...
loading ...