*

Zoeken
  Zoeken met  
za 28 jan 2012, 13:43

Gespannen Van der Poel trots op zoon

KOKSIJDE -  Met zijn wereldtitel bij de junioren trad Mathieu van der Poel zaterdag in de voetsporen van zijn vader Adrie, die in 1996 het goud bij de mannen veroverde. Het viel Van der Poel senior niet mee aan de kant te moeten toekijken. "Het was toch wel erg spannend”, bekende de oud-renner. "Hij kon na zo'n sterk seizoen ook eigenlijk alleen maar verliezen. Het WK is toch ook een aparte wedstrijd. Hij had in het begin toch wat last van nervositeit, maar ik ben heel trots dat hij het toch voor elkaar heeft gekregen.”

Adrie van der Poel (acrhieffoto) is trots op de wereldtitel van zijn zoon bij de junioren. Adrie van der Poel (acrhieffoto) is trots op de wereldtitel van zijn zoon bij de junioren. Foto: Dijkstra
Voor Van der Poel junior was het ook bijzonder om net als zijn vader de regenboogtrui om de schouders te krijgen. "Al heeft hij er heel wat langer op moeten wachten dan ik”, verwees Mathieu naar de vele tweede plaatsen van zijn vader. "Ik hoop dat er bij mij nog wel een paar zullen volgen.”

en volg Telesport op:
twitter hyves RSS
Please Wait ...
loading ...