De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
6 °C
W 3
 
files 17
55 km.
euro95
diesel
1,563
1,180
 
 
vr 23 okt 2009, 15:37

Girorenners finishen in Middelburg op de Dam

MIDDELBURG -  De eindstreep van de derde etappe van de Ronde van Italië komt volgend jaar in Middelburg op de Dam te liggen. Dat maakte de gemeente vrijdag bekend.

Het centrum van Middelburg.

„De weg van de Dam is net lang genoeg voor een sprint. Daarnaast is er aan weerszijden van de Dam voldoende plaats voor onder andere tribunes, genodigden en een perstribune. Het andere gunstige aspect van de Dam is het achterliggende Damplein. Hier krijgen verschillende faciliteiten een plaats”, aldus wethouder Albert de Vries.

De Giro start op 8 mei 2010 met een proloog in de binnenstad van Amsterdam. De renners doen in Nederland ook nog Utrecht aan. Op 10 mei finishen ze in Middelburg.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading ...