De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
12 °C
ZW 3
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 
zo 01 nov 2009, 16:53

Opnieuw succes voor veldrijder Albert

HOOGSTRATEN -  Niels Albert heeft zondag in Hoogstraten de tweede wedstrijd in de Superprestige veldrijden gewonnen. De Belgische wereldkampioen reed bijna de hele wedstrijd aan de leiding. De Tsjech Zdenek Stybar werd tweede, voor Belgisch kampioen Sven Nys.

Niels Albert op archiefbeeld. Foto: EPA

In de stand van de Superprestige neemt Albert de leiding over van Nys, die op jacht is naar zijn vijftigste overwinning in de cyclus. Het verschil tussen de twee is slechts één punt. "Jammer dat het deze keer niet lukte”, doelde Nys op zijn gemiste vijftigste zege.

Winnaar Albert had naar eigen zeggen last gehad van "een kwak“ van Stybar, kort na de start. "Dat wierp me enkele plaatsen terug. Bij het begin van de tweede ronde ging ik vervolgens onderuit.” Die tegenslag greep hij aan door verder te gaan met andere banden, een keuze die goed uitpakte. "Ik wisselde vroeger dan Stybar en dat heeft vandaag misschien wel het verschil gemaakt”, zei Albert. "We waren sterk aan elkaar gewaagd, want in de tweede wedstrijdhelft wijzigde de kloof tussen ons nauwelijks.”

Stybar geloofde echter niet dat hij de dit seizoen ongenaakbare Albert had kunnen verslaan. "Ik kon echt niet sneller. Soms kwam ik wat dichterbij, maar dan plaatste Niels weer een versnelling. Mijn enige kans was een foutje van hem.”

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
Please Wait ...
loading ...