De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
12 °C
W 4
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 
do 05 nov 2009, 05:32
Gerelateerde artikelen
Schleck in de wolken op Curaçao
Frank Schleck heeft zijn vriendin...

Operatie Schleck geslaagd

Door Raymond Kerckhoffs en Hans Ruggenburg
WILLEMSTAD -  Terwijl de hele hemel gekleurd was door vuurwerk kreeg Frank Schleck een knikje van zijn broertje Andy. Pas toen via de speakers het nummer 'Simply the Best' van Tina Turner te horen was, deed hij een aanzoek bij zijn vriendin Martine.

Franck Schleck met zijn aanstaande bruid.

"Ineens voel je dat dit het juiste moment is. Eigenlijk kon het niet mooier met deze fantastische setting en bijna de hele familie om ons heen."

Het is een goede afsluiting van een bijzonder jaar voor de 29-jarige Schleck. Hoewel hij diverse topprestaties neerzette, werd hij bijna het halve seizoen gekweld door een knieblessure. Een klein bobbeltje op zijn knieschijf zorgde voor zoveel irritatie dat hij tijdens de trainingen nooit voluit kon gaan. In de Vuelta werd de pijn zo ondraaglijk dat hij besloot om zich onmiddellijk te laten opereren. "Hoewel de plek nog altijd gevoelig is, lijkt het erop dat de operatie is geslaagd. Tijdens het fietsen heb ik geen last, maar het is afwachten hoe de knie zich houdt tijdens intensievere trainingen."

In eerste instantie werd gedacht dat de vreselijke val in de Amstel Gold Race de oorzaak van zijn blessure was. "Dat is het meest enge moment van mijn leven geweest. Van de val en de eerste minuten daarna weet ik niets meer. Ik deed mijn ogen open en ineens lag ik in een ambulance. Achteraf realiseer ik me dat ik al in de Ronde van het Baskenland last had van de knie. De oorzaak lag dus ergens anders."

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading ...