Inloggen bij Telegraaf.nl
Cavendish week dinsdag in de laatste meters van de vierde rit van zijn lijn af en kwam in aanraking met de Duitser Heinrich Haussler, waardoor beiden hard onderuit gingen. Onder andere Heinrich Haussler, Arnaud Coyot en Lloyd Mondory hebben door de valpartij de koers moeten staken.
Cavendisch erkent dat hij fout zat, maar hij ontkent dat hij de enige schudige is aan de valpartij waarbij hij een aantal renners met zich meetrok. "Op 200 meter van de finish kreeg ik ook een zet van Haussler."
"Ik heb twee dagen nodig om fit te worden en ik wilde kijken hoe het gaat", vertelde Cavendisch aan het begin van de rit. De Brit vertrekt morgenavond sowieso naar huis om de begrafenis bij te wonen van zijn oma.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Derde Theo de Rooij Classic
Vacansoleil trots op successen
Geen feestje voor Vacansoleil
Westra: Martin was te sterk
Profiel: Ryder Hesjedal
Download nu onze Voetbal App
Doe mee aan de EK Poule!
Ruime zege Oekraïne op Estland
Megatransfer Hazard naar Chelsea
Valencia legt Guardado vast
Uitslagen Roland Garros
Opgave op matchpoint
Twee doden bij autorally
Radwanska snel door
Djokovic simpel verder
Franchitti wint 96e Indy 500
Unieke reeks in de Formule 1
Webber snelste in Monaco
Loeb wint Akropolis Rally
Maldonado valt snel uit
Of login met