*

Zoeken
  Zoeken met  
do 27 mei 2010, 07:46

'Oranje sterker door pittig trainen'

Van onze Telesportredactie
FREIBURG -  Bondscoach Bert van Marwijk kwam na afloop van het gewonnen oefenduel (2-1) tegen Mexico met een duidelijke analyse over 'zijn' Oranje. Hij noemde de eerste helft van het Nederlands elftal 'behoorlijk'. "Van Persie maakte twee mooie doelpunten, maar speelde vooral ook goed."

Bondscoach Bert van Marwijk geniet met volle teugen op de training van Oranje. Bondscoach Bert van Marwijk geniet met volle teugen op de training van Oranje.
Over de tweede helft, waarin Oranje met vier wissels aantrad, had Van Marwijk een ander oordeel. "Vanaf dat moment was Mexico veel beter", vond hij. "We hebben de afgelopen dagen pittig getraind, dat heeft ons in die tweede helft parten gespeeld. Maar dat geeft niet, daar worden we alleen maar sterker van."

WK 2010
Nieuws
Portretten Oranjespelers
Speelschema per groep
Speelschema op datum
Deelnemende landen
Stadions
Kies jouw favoriete Oranje
WK Poule
The road to
Topscorers
Gele kaarten
Rode kaarten
Scheidsrechters
Online WK Journaal

SNELNIEUWS