
Vanavond en vannacht valt in het zuiden en zuidwesten af en toe lichte sneeuw. Grote hoeveelheden vallen er niet, maar doordat de temperatuur daalt kan lokaal een paar centimeter blijven liggen. In de rest van het land blijft het droog en in eht noorden zijn er opklaringen. De oostenwind waait onverminderd stevig door en het gaat licht tot matig vriezen.
Morgen begint de dag in het zuiden mogelijk nog met wat lichte neerslag. De gevoelstemperatuur ligt in de vroege ochtend tussen -10 en -15 graden. Vanuit het noordoosten komt de zon in de loop van de dag op steeds meer plaatsen tevoorschijn. In Zeeland zal de bewolking hardnekkig blijven. De temperatuur komt, mede door de zon, enkele graden boven het vriespunt uit. Met de doorstaande oostenwind zal het opnieuw ijzig koud aanvoelen
Na het weekend wordt het geleidelijk wat aangenamer. Er zijn zonnige perioden en de wind neemt geleidelijk in kracht af. Dit zorgt er ook voor dat de temperatuur vooral overdag langzaam wat omhoog kruipt. Later in de week neemt de kans op neerslag toe, maar dit zou dan wel de overgang moeten vormen naar een zachter weertype. De kans op normale temperaturen voor de tijd van het jaar stijgt tijdens het Paasweekend naar 60%.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer