*

Zoeken
  Zoeken met  
 
8 °C
ZW 3
 
files 89
118 km.
euro95
diesel
1,801
1,499
 
 
Mike Nefs en  Trees Nelissen (midden), van boekhandel Van de Ven nemen de publieksprijs in ontvangst uit handen van Herman Bos van de Telegraaf (rechts) en Frank Quix van Q&A (links. Mike Nefs en Trees Nelissen (midden), van boekhandel Van de Ven nemen de publieksprijs in ontvangst uit handen van Herman Bos van de Telegraaf (rechts) en Frank Quix van Q&A (links. Foto: Aldo Allessie
do 10 nov 2011, 11:20

Beste winkels van Nederland

AMSTERDAM -  Na een spannende race zijn gisteren de beste winkels van Nederland door publiek en vakjury gekozen tijdens het ING Retail Jaarprijs Gala 2011 in Studio 21 in Hilversum. De lieveling van het publiek onder de zelfstandige winkels is Boekhandel Van de Ven in Soest geworden.

Klanten waarderen vooral het assortiment, de winkel scoorde hierop een blinkende 8,9. Vanaf nu mag de boekhandel zich een jaar lang Beste Zelfstandige Winkel 2011 noemen.

Gedrevenheid

Net als Tielemankeukens in Middelharnis die van de vakjury deze titel kreeg. De jury roemt ’het enthousiasme, de energie en de gedrevenheid van de ondernemer en zijn loyaliteit naar de eigen medewerkers’.

Van de winkelketens is Hema als winnaar uit de bus gekomen, zo vindt het publiek. Het is vooral Hema’s prijs-kwaliteitverhouding die klanten weten te waarderen.

Slimme wijze

De vakjury koos Primera als Beste Winkelketen. Volgens de jury gaat de Nederlandse consument steeds vaker ’even naar Primera’ omdat de keten op slimme wijze voldoet aan alledaagse behoeften van de klant.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?