*

Zoeken
  Zoeken met  
10.3 °C
WNW 2
 
files 8
3 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 26 aug 2011, 14:55

NIEUWE BOTEN

Sunsail 444 catamaran op HISWA

IJMUIDEN -  Niet alle boten op de HISWA te water zijn te koop. Een van de opvallendste catamarans op de beurs, de Sunsail 444 is er speciaal voor mensen die geinteresseerd zijn in een charterboot.

De Sunsail 444 is uitgerust met airconditioning, generator, zonnepanelen, elektrische ankerlier en Raymarine navigatie apparatuur. Het is een gemakkelijk te navigeren catamaran die aan de wind zeilend bijna even hoog komt als een monohull.

Het meest opvallende onderdeel van de catamaran is de kuip aan de voorkant met een doorloop vanuit de kuip aan de achterkant. De Sunsail 444 is gebouwd op de Zuid-Afrikaanse werf van Robertson & Caine, een van de grootste catamaranbouwers ter wereld.

Overigens is de 444 ook onderdeel van het jachteigendom programma en maakt deel uit van het jacht charter en vakantie programma van Sunsail. De boot is beschikbaar als charterboot vanuit de Sunsail bases in Kroatië, Griekenland en Turkije. Ook worden er meer 444 catamarans toegevoegd aan de Sunsail vloot in de Caribbean voor het winterseizoen 2011/2012.

Technische Specificaties

Lengte over alles: 12.98 m

Waterlijn Lengte: 12.70 m

Breedte: 7.25 m

Diepgang: 1.27 m

Zeiloppervlak: 118 m2

Motoren: 39 pk

Brandstoftanks: 700 l

Water tanks: 1000 l

Bedden: 8 + 2 in de voorpieken

Waterverplaatsing: 12,615 kg

Natte ruimtes: 4

Douches: 5


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

UW MENING:

Ik navigeer met de iPad / Smartphone





Verstuur