*

Zoeken
  Zoeken met  
10.3 °C
WNW 2
 
files 8
3 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 14 feb 2012, 12:52

Nieuwe Capelli RIB's

AMSTERDAM -  RIB-bouwer Cantieri Capelli introduceert twee nieuwe modellen, de Tempest 700 Sun en de Tempest 850WA. Met deze aanvulling telt het merk nu 32 verschillende modellen.

Tempest 700 Tempest 700
Tempest 850 Tempest 850

De 7.15 meter lange Tempest 700 Sun is de opvolger van de Tempest 690. Deze nieuwe RIB maakt gebruik van dezelfde romp die ook de basis vormt van de Tempest Work 700. Het grootste verschil zit hem in de opbouw, waarvan het enorme zonnedek voor de stuurconsole het meest in het oog springt. Daarnaast is de zogenaamde leaning post, de stasteun voor de bestuurder, voorzien van de mogelijkheid om er bekers of andere zaken een veilig plaatsje te geven.

Extra

De Sun-uitvoering heeft crême-kleurige tubes, maar de leverancier haast zich te melden dat de luchtkamers ook in andere kleuren verkrijgbaar zijn. Ook de teaksoorten en een extra zonnedek bij de spiegel zijn mogelijk. De Capelli 700 Sun is gecertificeerd voor maximaal 16 personen mag worden gemotoriseerd tot 225pk. Prijzen vanaf € 30.635,- exclusief motor.

Tempest 850WA

De Capelli Tempest 850WA is een luxe model, en past tussen de 770WA en 1000WA. De indeling van de cabine onder de console is identiek aan het grootste model, inclusief de ruime opstelling van het onderwatertoilet. Bovenop de hut is een ruim zonnedek dat dankzij de stevige RVS zeereling en de grijprails van de stuurconsole gemakkelijk te bereiken is.

De stasteun van de 850WA is ook geschikt om zittend te sturen. Het in polyester uitgevoerde A-frame kan optioneel worden voorzien van een eenvoudig uitklapbare bimini om de passagiers te beschermen tegen de zon. De maximale motorisering is 2 x 225pk en de motoren zijn niet in de prijs vanaf € 76.860,- inbegrepen.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

UW MENING:

Ik navigeer met de iPad / Smartphone





Verstuur