*

Zoeken
  Zoeken met  
11.8 °C
NW 2
 
files 7
13 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 17 feb 2012, 14:34

Waddentraining voor bemanning

AMSTERDAM -  Onder de noemer “Wat is Wad” wordt op donderdag 15 en vrijdag 16 maart, een speciale waddentraining georganiseerd; gericht op de bemanning van charterschepen.

De Vereniging voor Beroepschartervaart BBZ organiseert deze training in samenwerking met Ecomare op Texel.

Tijdens de tweedaagse training leren de bemanningsleden meer over het leven op het wad, het belang van schoon water en is er aandacht voor het specifieke waddenecosysteem en de Werelderfgoedstatus van de Waddenzee. Ook wordt er ingegaan op het varen in kwetsbare gebieden en hoe men zich daar dient te gedragen. Schippers van de chartervaart leren hoe zij deze kennis over kunnen dragen op hun gasten aan boord; 60.000 per jaar op de wadden.

De beroepschartervaart vormt in Nederland een belangrijke bedrijfstak binnen de toeristische sector. Bij deze unieke manier van vrijetijdsbesteding zijn de passagiers meestal actief betrokken bij het varen van het schip. Ruim anderhalf miljoen passagiers werden er in 2011 aan boord ontvangen. De totale vloot bestaat uit circa 450 motor- en zeilschepen, waarvan 60% lid is van de BBZ.

Voor meer informatie over de training kan men terecht bij BBZ of via 0228-321190


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

UW MENING:

Ik navigeer met de iPad / Smartphone





Verstuur