Johnny Depp-fans opgelet: 22 december gaat zijn nieuwste film in première: The Rum Diary. In deze komedie speelt hij een journalist die New York verruilt voor een baantje bij een lokale krant op corrupt en zonovergoten Puerto Rico. VROUW mag vijf Johnny Depp-pakketten weggeven.
The Rum Diary
Johnny Depp kruipt in de huid van freelance journalist Paul Kemp. Hij weet dat hij keuzes moet maken voor zijn leven en carrière, maar schuift dat moment zo ver mogelijk voor zich uit. Hij besluit naar zonnig Puerto Rico te vertrekken, om daar bij The San Juan Star te gaan werken. Paul’s nieuwe, ietwat vreemde collega’s maken hem wegwijs in de wondere wereld waarover de krant dagelijks de kolommen vult. Bij gebrek aan nieuws op het ongeorganiseerde eiland komt dat er vooral op neer dat ze hun dagen slijten op het terras van hun favoriete bar. Paul kan het al snel zo goed vinden met collega Bob Sala (Michael Rispoli) dat ze huisgenoten worden. Maar dan raken ze verwikkeld in een dubieus ontwikkelingsplan van de rijke Amerikaan Sanderson (Aaron Eckhart). Dat Sanderson een bloedmooie vriendin (Amber Heard) heeft maakt het voor Kemp niet makkelijker. Haar verschijning maakt direct een onuitwisbare indruk op Paul’s troebele geest en zet hem er zelfs toe aan eindelijk eens een richting te kiezen.
Gebaseerd op het gelijknamige boek van Hunter S. Thompson.
The Rum Diary draait vanaf 22 december in de Nederlandse bioscopen.
Prijsvraag
Doe mee aan de prijsvraag en win een uniek Johnny Depp-pakket, met daarin twee vrijkaarten voor de film The Rum Diary, de dvd Chocolat én het boek The Rum Diary van Hunter S. Thompson.
De prijsvraag loopt tot en met donderdag 22 december.