*

Zoeken
  Zoeken met  
Politica Nebahat Albayrak is een van de vijf kandidaten voor het PvdA- leiderschap. Politica Nebahat Albayrak is een van de vijf kandidaten voor het PvdA- leiderschap.
do 01 mrt 2012, 12:07

Nebahat Albayrak aangesproken op vrouw-zijn

Man of vrouw, doet het ertoe?

AMSTERDAM -  De sekse zou er anno 2012 toch niet meer toe moeten doen. Toch werd politica Nebahat Albayrak onlangs toen ze zich kandidaat stelde als voorzitter dan de PvdA keihard aangepakt door Pauw en Witteman-presentator Jeroen Pauw op haar vrouw-zijn.

Dat ze een vrouw is, zou wel degelijk een grote rol spelen in de verkiezingen. Albayrak ontkende stellig.

Binnen PvdA is een seksestrijd losgebarsten schreef onze krant De Telegraaf gisteren. Kamerlid Lutz Jacobi heeft zich verrassend als tweede vrouw kandidaat gesteld. Dit zou weer de kansen voor Albayrak verminderen. De dames hebben als concurrenten de heren Diederik Samson, Ronald Plasterk en Martijn van Dam.

Niet belangrijk

Albayrak probeerde bij het televisieprogramma Pauw en Witteman haar vrouw-zijn, en ook haar Turkse afkomst trouwens, zo veel mogelijk weg te moffelen en als totaal niet belangrijk af te doen. Dit tot grote irritatie van presentator Jeroen Pauw. Hij bleef hier op terugkomen en zij bleef erg krampachtig en verongelijkt doen.

Het wel erg ongemakkelijke gesprek van Nebahat Albayrak in Pauw en Witteman.

Maar heeft de presentator eigenlijk geen punt? Doet sekse er nou werkelijk niet toe zoals Albayrak zo stellig verkondigde? Of is het naïef om zo te denken? Stem jij eerder op een vrouw of ben je meer inhoudelijk bezig?

Praat met ons mee!

Volg VROUW ook op Hyves, Facebook, Twitter en Google+!


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Ik ga akkoord met de voorwaarden
of volg VROUW op:
twitter hyves googlePlus RSS