*

Zoeken
  Zoeken met  
do 12 mrt 2009, 12:11

Vrouwenhaat zou reden bloedbad zijn

Hoe voorkom je dat je kind zoiets doet?

AMSTERDAM -  De pas 17-jarige dader, Tim Kretschmer, van het bloedbad in het Duitse Winnenden was ogenschijnlijk een doodnormale jongen. Wel wat ingetogen, maar het was geen totale loser, zoals je dat wel ziet bij eerdere tienermoordenaars.

Zijn ouders hadden het goed. Vader Kretschmer is eigenaar van een papierfabriek. Moeder heeft een kantoorbaan. En er is ook nog een 14-jarige zusje, Jasmin.

Er stond een Porsche voor de deur, wat voor de zuinige Zuid-Duitse volksaard opvallend te noemen is. Toch lukte het hem niet aansluiting te vinden bij zijn leeftijdsgenoten.

Slaapkamer

De jongen zou het bewuste wapen uit de slaapkamer van zijn ouders hebben gepakt. Alle andere wapens van de vader, die lid is van een schietvereniging, lagen veilig opgeborgen in een kluis. Is zijn vader nalatig geweest? De Duitse justitie gaat in elk geval de gangen van pa Kretschmer na.

Opvallend is dat bijna al zijn slachtoffers vrouw waren. Dit doet het vermoeden rijzen dat Tim nogal een hekel had aan het vrouwelijke geslacht. Wat ook onderkend wordt door bekenden. Hij zou vrouwen haten. Ook zou één en ander te maken hebben met een vriendinnetje die het uit heeft gemaakt. Maar dit is nog niet door officiële bronnen bevestigd.

Hadden zijn ouders beter moeten opletten? Waarom hebben zijn ouders de signalen niet opgepikt? Zijn zij hierdoor niet medeverantwoordelijk? Of valt zoiets gewoon niet te voorkomen?

Praat met ons mee!


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Ik ga akkoord met de voorwaarden
of volg VROUW op:
twitter hyves googlePlus RSS