*

Zoeken
  Zoeken met  
wo 11 nov 2009, 10:00

Hakkenbar

Daphne van Rossum
AMSTERDAM -  Even een hapje eten en en passant je eigen hakken omruilen voor nieuwe. Het kan in ’verwenrestaurant’ Juuls in Amsterdam.

Eigenaar Aart van de Heg (30): „Mijn vriendin Fenne Castelijn kwam met het idee. Die leek het wel leuk. Vaak weten vrouwen niet wat ze aan moeten. Staan ze uren te dralen voor de kast. Welke schoenen moeten bij welk rokje of welke broek? Als je komt eten zie je misschien hakken die nog leuker bij je outfit passen.”

Divers

Noppen, velours, panter, goud of zilver, met puntige of stompe neus. Bij Juuls is de keus heel divers. Binnenkort komt er zelfs een sponsor die splinternieuwe hakken in het assortiment gaat gooien.

Aart: „We hebben al tachtig paar geruild. Het loopt storm. Maar er wordt ook wel gestolen, dus nu hangt er nog maar één enkele schoen in het rekje bij de wc. De andere krijg je mee als je je keuze hebt gemaakt en je de rekening betaald. We hebben een kast gemaakt, waar de schoenen op kleur en maat gesorteerd bewaard worden.”

Luchtje

Nu zijn er wel meer ’vrouwvriendelijke’ acties bij Juuls. Zo krijgen de dames een luchtje mee naar huis en wordt de soep in een reageerbuis geserveerd.

De verslaggeefster kwam op witte pumps en verliet de zaak op knalrode satijnen hakken met een ferme strik op de hiel. Leuk voor de feestdagen. En na de kerst worden ze lekker weer omgeruild.

Restaurant Juuls, Albert Cuypstraat 19 te Amsterdam. Tel.: 020-471 07 11


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg VROUW op:
twitter hyves facebook googlePlus RSS