Discovery Channel deed een onderzoek naar de Nederlandse man en deed een paar opvallende conclusies. Zo trekt vier op de tien Nederlandse mannen niet elke dag schone sokken aan, vindt een kwart het niet nodig om dagelijks onder de douche of in bad te stappen, besteden de meeste mannen slechts drie minuten voor de spiegel en is tweederde niet tevreden met zijn uiterlijk.
Verder kwam naar voren dat eenderde van de respondenten wel eens jaloers is op andere mannen en wordt Chris Zegers gezien als de knapste man van Nederland, gevolgd door Humberto Tan en Ruben Nicolai.
Complimenten
Hoewel de Nederlandse mannen gevoelig zijn voor complimenten geven ze zelf niet. Ze vinden het prettig om aantrekkelijk gevonden te worden en dat horen ze het liefst van hun partner of van andere vrouwen. Stel dat ze een complimentje geven dan complimenteren ze het liefst vrouwen.
Een ruime meerderheid is ervan overtuigd dat vrouwen zich het meest aangetrokken voelen tot hun persoonlijkheid en minder tot hun uiterlijk of geld. En als vrouwen toch op het uiterlijk letten dan denken ze dat vrouwen het meest letten op verzorging en kleding.
Het onderzoek werd gehouden onder 3.800 mannen.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer