*

Zoeken
  Zoeken met  
ma 07 feb 2000, 06:30

Gabriëlla

“Een korte of baggy broek kan echt niet met mijn benen.”

AMSTERDAM -  Gabriella is vijftig jaar oud en vijfentwintig jaar getrouwd met William Koelman. Samen hebben ze drie dochters: Annabel (21), Sarah (19) en Emma (12). Ze werkt als reisadviseuse bij een grote reisorganisatie. Gabriella weegt nu 82 kg en zou graag 72 tot 75 kg willen wegen.

Before Before Foto: © copyright foto: Matty van Wijnbergen.
Before Before Foto: © copyright foto: Matty van Wijnbergen.
Foto: © copyright foto: Matty van Wijnbergen.

Wat was het hoogste gewicht dat je ooit hebt gehad?
"82 á 83 kg."

En het laagste?
"Dat was 62 kg. Maar dat is alweer achttien jaar geleden, na de zwangerschap van Sarah."

Waarom heb je je opgegeven?
"Omdat ik denk dat Dr. Frank mij kan vertellen wat ik kan doen om af te vallen. Ik heb al zo veel geprobeerd, ik weet het niet meer. Het lijkt me een uitdaging voor Dr. Frank om mij in een kleinere bikini te krijgen, want ik geloof niks meer van al die andere `oplossingen'. Vooral de begeleiding en steun van Dr. Frank kunnen denk ik helpen. "

Welke diëten heb je eerder gevolgd?
"Ik heb een gewichtsconsulente gehad, waardoor ik 3 tot 4 kg afviel. En ik heb een ander koolhydraatarm dieet geprobeerd, maar daar werd ik best verdrietig van. Het was heel arbeidsintensief, ik was lang in de keuken bezig. Maar uiteindelijke voelde ik me er helemaal niet goed bij, ik werd er zelfs een beetje depressief van."

Wat zijn je zwakke momenten?
"Die heb ik niet echt. Ik vind een paar glazen rode wijn op zijn tijd heerlijk, gezellig samen. Dat drink ik wel regelmatig. Maar als mijn man een zak chips opentrekt, blijf ik er vanaf. Hij moet dan wel een stukje verderop gaan zitten, zodat ik niet in de verleiding kom."

Van welk voedingsmiddel kan je echt niet afblijven?
"Van zoete drop. Van kokindjes kan ik echt niet afblijven."

Zijn er dingen die je nu niet durft, maar straks wel als je je streefgewicht hebt bereikt?
"Hardlopen in een korte broek. Mijn broeken komen altijd tot de knie, ook al is het buiten 40 °C. En ik loop in bikini niet over het strand zonder omslagdoek om."

Kan je gemakkelijk goedzittende kleding vinden in de winkels?
"Ja, ik heb mijn stijltje wel gevonden. En mijn dochters vertellen mij ook wel wat ze leuk vinden. Maar ik zou graag eens zo'n baggy broek willen dragen. Dat kan echt niet met mijn benen."

In welke winkel kom je graag?
"Didi. En Sandwich, daar koop ik altijd mijn broeken."

Welk deel van je lichaam vind je het mooist?
"Mijn borsten en mijn ogen."

Waar ben je minder blij mee?
"Mijn benen. Vooral mijn knieën vind ik vreselijk. En mijn bovenarmen vind ik ook walgelijk. "

Wat zijn je hobby's?
"Sporten. Ik ga vijf á zes keer per week met mijn man naar de sportschool. Daar volgen we allerlei lessen in high impactsporten; van kickfun tot zumba. En met een vriendin ga ik al twaalfenhalf jaar minimaal twee keer per week hardlopen. En dan lopen we altijd minimaal 10 km.

Verder hou ik van koken en zingen. Ik zing in een band. We zijn met zijn tienen en zingen liedjes uit de sixties, seventees en eighties. Een keer per week repeteren we en eens in de vier, vijf weken treden we op. Laatst hebben we meegedaan met 'Zingen op de Zaan', dat was echt fantastisch, met al die bootjes."


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Ik ga akkoord met de voorwaarden
of volg VROUW op:
twitter hyves googlePlus RSS