Presentatrice Renate Gerschtanowitz -Verbaan is gelauwerd met de Best Beauty Style Award.
De prijs is een onderdeel van de jaarlijkse Astir cosmetica prijzenregen die in het leven is geroepen door de Nederlandse Vereniging van Cosmetica Journalisten. De Astir Awards, ook wel de Oscars van de beautywereld genoemd, werd deze keer aan elkaar gepraat door zangeres Do.
,,Ik ben 33, maar zit lekkerder in mijn vel dan ooit”, zei de blondine die er strak en stralend uitzag. ,,Dit is ook de eerste award die ik zelf krijg. In het verleden reikte ik regelmatig de TMF Award uit, maar zelf ben ik nooit in het zonnetje gezet.”
Naast een bekend gezicht, worden uit de talloze cosmetica producten die ieder jaar worden gelanceerd, de beste verkozen. Zo kozen de cosmetica professionals Eau Sauvage van Dior als beste mannengeur en sleepte het Amerikaanse merk Philosophy de prijs voor de beste huidverzorging in de wacht.

© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer