De bewaardrift van Karin is ook om praktische redenen. "Ik heb ook niet altijd zin om boodschappen te doen, dus zorg ik ervoor dat van alles genoeg in huis is. Zo kan ik het makkelijk een week uitzingen."
Bij Karin wordt een halve bloemkool die over is van een groentesoep, de volgende dag verwerkt tot gado gado en wat er dan nog over is gaat in kleine soufflés. "Maar je kunt restjes groente ook fijn snijden in salade. Lekker met een pittige dressing." vertelt Luiten. "Echt! Overal is wel weer iets van te maken."
De koelkast met lades was acht jaar geleden enorm innovatief, maar blijkt toch niet zo praktisch. "Ik dacht: nu kan ik altijd zien wat er in de koelkast staat en vind ik niet maanden later nog een beschimmeld bekertje creme fraiche. Maar de vele potjes jam, mayonaise en mosterd die ik heb, lijken van boven allemaal op elkaar. Dus nu weet ik eigenlijk nog steeds niet wat ik allemaal heb."
Want mayonaise en mosterd zijn ook een liefhebberij van Karin. "Zo heb ik bijvoorbeeld Japanse mayo met wasabi en vele potjes mosterd uit Frankrijk. Mijn favoriete jam van het moment heeft een peer-kaneel smaak. Oh die is zo ontzettend lekker. Jammer dat ie bijna op is."
Meer tips van Karin om handig met ingrediënten om te gaan vind je op haar website www.kokenmetkarin.nl.
Heb jij ook een interessant gevulde koelkast om wat voor reden dan ook? Geef je op voor rubriek De koelkast van.... en vertel ons over je eetgewoontes, bijzondere producten, recepten en winkeltips.
Vul onderstaand antwoordformulier en wie weet wordt je uitgekozen.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer