*

Zoeken
  Zoeken met  
Foto: Frank van der Vleuten
wo 20 jul 2011, 11:54

Camping kabeljauw

Felix Wilbrink
AMSTERDAM -  Dit had ik helemaal niet verwacht. Wat hebben jullie er een schik in.

Ingrediënten:

Nodig:

600 gr kabeljauwfilet of

andere witte visfilet

1 kleine gesnipperde ui

3 tenen knoflook fijngesneden

ansjovisfilets (blikje 46g)

fijngesneden

3 eetlepels peterselie

1 glas witte wijn

peper

Bereidingswijze:

Dit had ik helemaal niet verwacht. Wat hebben jullie er een schik in. Steeds meer mooie vakantierecepten in mijn mailbox. wilbrink@telegraaf.nl Ga er mee door, hoor. Deze vind ik ook weer heel aangenaam. Vooral omdat er vis op het menu staat. Je kan dit gerecht met iedere witte vis maken, het hoeft echt niet per se kabeljauw te zijn.

Irma Grootes-Goes schrijft: „Wat is dat een genot om gewoon eenvoudige vakantiegerechten te kunnen indienen via uw mail. En voor ons als lezers, vakantiegenieters en lekkere eters kan het toch niet beter om dat te delen met andere culinaire camping koks. Gewoon creatief zijn in je vakantie met eenvoudige gerechten en die kruidenpotjes kunnen we thuislaten. Hier mijn vakantie recept.

Verhit 6 el olie in een ruime pan liefst met anti aanbaklaag en fruit de ui, de knoflook en de helft van de ansjovis. Leg de kabeljauw gepeperd bij de rest in de pan. Schenk bekertje witte wijn erbij en laat 3 minuten pruttelen zodat de alcohol kan verdampen. Voeg een blikje (of verse) tomaten blokjes toe en laat alles nog eens 15 minuten pruttelen. Nog even wat peterselie erover strooien en nu lekker eten met rijst of stokbrood. Met vriendelijke vakantie groeten.”

Meer recepten op www.etenengenieten.nl


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen
21-01:
02-05:
10-03:
23-03:
05-04:
22-11:
30-12:
19-12:
06-07:
23-06:
02-06:
19-05:
17-05:

Ik ga akkoord met de voorwaarden
of volg VROUW op:
twitter hyves googlePlus RSS