*

Zoeken
  Zoeken met  
vr 19 mrt 2010, 13:41

Kinderen eten nauwelijks warm

ALMERE -  Volgens sociaal-cultureel medewerker Dolf Adam krijgen driehonderd kinderen in de Almeerse Stedenwijk slechts eens per zes weken een warme maaltijd.

Voor hem reden om buurtbewoners wekelijks tegen een kleine vergoeding gezamenlijk een warme hap voor te schotelen. Met succes, want straks kan dit elke dag, maakte hij vrijdag bekend.

Warme maaltijd

„We willen laten zien dat je met weinig geld toch een gezonde maaltijd op tafel kunt zetten”, legt Adam uit. Hij schrok van het bericht dat in deze achterstandswijk zo veel kinderen het zonder warme maaltijd moeten stellen. „Het blijkt dat hun ouders hun minimuminkomen op een verkeerde manier besteden. Ze kopen wel twintig krasloten of een plasma-tv en daarna is het geld op om eten te kopen.” Stichting de Schoor, waarvoor Adam werkt, leert deze mensen ook goed met geld om te gaan.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg VROUW op:
twitter hyves facebook googlePlus RSS