Werk: Er zijn carrièremogelijkheden genoeg voor u. De ene kans is nog niet voorbij of er dient zich alweer een andere aan. Wees selectief en kijk niet alleen naar ‘leuk’ maar ook of het ergens toe kan leiden.
Vrije tijd: In principe heeft een beetje Boogschutter geen vrije tijd, want druk, druk, druk. Toch zou u in de toekomst wat meer tijd voor uzelf moeten vrijmaken. Dan kunt u spelenderwijs proberen uit te vogelen waar u nu echt goed in bent. Dat is voor u heel belangrijk om te weten.
Liefde: Zin in een nieuwe liefde? Eind maart kunt u hiervoor in de prijzen vallen. Maar of u er echt in moet investeren, is een tweede. Het wordt namelijk een relatie die, als we het netjes zeggen, nogal turbulent genoemd mag worden. U verveelt zich geen seconde, maar het is doodvermoeiend.
Familie: Eind februari kunt u nare ruzies verwachten. Dat ligt niet aan u, maar u zit er maar mooi mee. Probeer irritante gesprekken uit de weg te gaan, want het zou weleens kunnen leiden tot een breuk met een familielid op wie u dol bent.