*

Zoeken
  Zoeken met  
Foto: Corné van der Stelt
vr 03 feb 2012, 06:30

Uit VROUW Magazine

'Overspel is het grootste verraad'

Door Audrey Zonneveld
AMSTERDAM -  ‘Als je denkt dat je partner vreemdgaat, is dat vaak ook zo.’ Suus Ruis (37) – dochter van tv-presentator Willem Ruis – wil met haar boek Zonde vrouwen wakker schudden als het gaat om overspel. En ze heeft recht van spreken, want zelf heeft ze net een heftige relatiecrisis achter de rug.

In VROUW Magazine 6 vertelt Suus Ruis: “Mensen gaan tegenwoordig zo gemakkelijk uit elkaar. Zeker als er kinderen in het spel zijn, dan heb je als ouder toch de verantwoordelijkheid om er alles aan te doen om de relatie weer een kans te geven? Natuurlijk, als je elkaar de hersens inslaat of je bent doodongelukkig dan is het misschien beter – óók voor de kinderen – om te stoppen. Maar soms knokken mensen niet hard genoeg om hun relatie te redden.

Ik heb wel keihard gevochten om het weer goed te krijgen, ook al ging mijn man vreemd. Maar ik knokte voor mijn zoon van 4 en voor mezelf. Mocht hij later vragen gaan stellen, dan wilde ik hem alles kunnen uitleggen. Ook voor mezelf vond ik het belangrijk om te weten dat ik er alles uit had gehaald wat erin zat. Ik bleef namelijk het gevoel houden dat het nog te redden viel. Dat de stukgelopen relatie was te ‘repareren’. Daarom hield ik de deur voor hem op een kier, al was ik tot in het diepst van mijn ziel gekwetst.

Prijsvraag

Suus schreef een roman gebaseerd op haar ervaringen: Zonde (€ 18,95, Uitgeverij Mistral). Wij mogen 25 exemplaren weggeven. Doe mee aan de prijsvraag!

Lees of Suus Ruis nog steeds bij haar man is in VROUW Magazine 6.

Uit onze relatiecrisis enquête blijkt dat 48 procent nooit bij haar man zou blijven als hij vreemd zou gaan. 27 procent zou bij hem blijven als het om een eenmalig iets zou gaan. 19 procent blijft bij hem als hij onmiddellijk breekt met haar en een kleine 6 porcent zou sowieso bij hem blijven. Wat zou jij doen als je man vreemd zou gaan? Praat met ons mee!

Volg VROUW ook op Hyves, Facebook, Twitter en Google+!


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Ik ga akkoord met de voorwaarden
of volg VROUW op:
twitter hyves googlePlus RSS