Zoeken
  Zoeken met  
9.8 °C
WNW2
 
files 14
20 km.
euro95
diesel
1,795
1,454
 
 
Foto: Nine IJff
vr 20 jul 2012, 06:30

Uit VROUW Magazine

'Playmates zijn dom'

Door Marjolein Hurkmans
IBIZA - Playmates hebben geen zelfrespect, ze kunnen nooit een normale baan krijgen, ze zijn golddiggers en ga zo maar door. Als je eenmaal bloot geposeerd hebt in Playboy hebben er velen (vooral vrouwen) hun oordeel al klaar staan. Op Ibiza ontmoette VROUW Magazine drie vrouwen die ooit een nietje door hun navel hadden. Ze staan er nog steeds helemaal achter en vegen elk vooroordeel met plezier van tafel!

Vooroordeel 1: Playmates zijn dom

Mai-Lan: “Haha, ik heb zo mijn momenten. Ik kan behoorlijk naïef overkomen, maar dat ben ik niet.”

Iris: “Ik merk vaak dat mensen ons toch raar aankijken. Alsof we alleen maar naaktmodel zijn en meer niet. Toen we onlangs in de Playmate- villa op Ibiza waren, was daar ook een ‘gewoon’ model. Zij dacht dat we daar de hele dag orgiën hielden en in ons nakie rondrenden. Maar daar is geen sprake van.”

Chantal: “Ik vind dat net zo’n dooddoener als zeggen dat alle blonde vrouwen dom zijn. Wij zijn gewoon vrouwen, dochters, zussen, vriendinnen. Ik wil als een mens worden behandeld, niet als alleen een naaktmodel dat vast niet tot tien zal kunnen tellen.”

Vooroordeel 2: Playmates krijgen nooit meer een normale baan

Mai-Lan: “In mijn privéleven merk ik weinig van afkeuring, maar ik weet natuurlijk niet wat ze achter mijn rug zeggen. Ik denk dat er wel werkgevers zijn die er moeite mee hebben dat ik naakt heb geposeerd. Maar dat zou ook niet het eerste zijn wat ik ter sprake zou brengen tijdens een sollicitatiegesprek.”

Chantal: “Ik zou zelf niet eens voor een baas willen werken die me afwijst om die reden. Ik wil beoordeeld worden op mijn kwaliteiten en zeker niet op het feit dat ik ooit voor de Playboy heb geposeerd.” Iris: “Maar in de praktijk gebeurt dat wel. Dat is nou eenmaal zo. Ik maak me er niet zo’n zorgen over. Ik zie wel wat de toekomst brengt.”

Vooroordeel 3: Playmates zijn slechte voorbeelden voor jonge meisjes

Chantal: “Ik vind juist dat we heel goede voorbeelden zijn. Een Playmate heeft meestal niet de maten van een fashion model. We zijn geen kleerhangers, maar hebben duidelijke rondingen.”

Iris: “Je kunt ons toch moeilijk graatmager noemen.”

Mai-Lan: “Er wordt ook veel minder gefotoshopt dan altijd wordt gesuggereerd. Het enige dat ze bij mij hebben weggehaald, is het gaatje van mijn navelpiercing.”



  In VROUW Magazine 30 kun je lezen welke vooroordelen nog meer van tafel worden weggeveegd.

Wat vind jij van een Playmate? Heb jij ook de nodige vooroordelen? En wat zijn die dan? Praat met ons mee!

Volg VROUW ook op Hyves, Facebook, Twitter en Google+!


Weekendabonnement
Proefabonnement,
10 weken € 30,-!