*

Zoeken
  Zoeken met  
di 14 jul 2009, 16:42

Sexy jurkje wint het niet van de spijkerbroek

AMSTERDAM -  Laat je sexy jurkje maar staan als je de volgende keer indruk wilt maken op je man. Uit onderzoek is gebleken dat mannen hun vrouw het liefst in een spijkerbroek zien.

Uit een Amerikaans onderzoek door het glossy magazine Glamour blijkt dat mannen hun vrouw het liefst in comfortabele kleding zien.

Niet te bloot

Wij vrouwen denken vaak dat een leuk jurkje of strak kort rokje wel helpt bij het verleiden van een man. Nu blijkt dat meer bloot juist geen pluspunt opleverd bij de heren.

Cliché

De ondervraagde mannen zien liever geen te onthullende décolletés, strakke mini-jurken of andere sexy kleding. Ze zien je graag in casual kleding als en in de little black dress, de strakke jeans, comfortabele rok en sportschoenen. Het is dus een clichés dat mannen alleen zouden vallen voor dames in zeer onthullende en sexy kleding.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg VROUW op:
twitter hyves facebook googlePlus RSS