*

Zoeken
  Zoeken met  
wo 07 okt 2009, 15:37

Werkende vrouw runt ook huishouden

AMSTERDAM -  Dat mannen 's morgens frisser op hun werk verschijnen dan hun vrouwelijke collega`s, kan goed kloppen. Mannen nemen namelijk een douche en kleden zich aan, vrouwen doen de rest.

Acht op de tien moeders heeft er voor haar gevoel al een dagtaak opzitten voor ze naar haar werk gaat. Ze besteden dan gemiddeld ruim twee uur aan het huishouden. Dat blijkt uit onderzoek van Style Magazine onder tweeduizend werkende vrouwen, meldt The Telegraph.

Mannen
Mannen steken ’s ochtends ook wel eens de handen uit de mouwen, maar besteden daar gemiddeld niet langer dan een schamele vijftig minuten aan.

Boterhammen smeren
Ook treffen vrouwen 's avonds al voorbereidingen voor de volgende dag. Ze smeren boterhammen en pakken tassen in. Dat kost de vrouwen ongeveer anderhalf uur. Mannen zijn daar maar acht minuten aan kwijt.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg VROUW op:
twitter hyves facebook googlePlus RSS