De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
15 °C
Z 4
 
files 7
22 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 
ma 02 nov 2009, 10:09

Seks-herintreders: wat hebben we het gemist!

AMSTERDAM -  Vijftigplussers die een nieuwe relatie aangaan zijn blij dat ze weer seks hebben. Ruim driekwart zegt de seks erg te hebben gemist. Dat blijkt uit een enquête van het tijdschrift Zin.

Foto: Onbekend

Slechts 8 procent van de vijftigplussers zegt prima zonder seks te kunnen. Nog een opmerkelijk feit: de helft van de vrouwen koopt nieuwe lingerie voor een spannende date. Mannen niet, die vinden een schoon exemplaar al ‘mooi zat’.

Dimmen

De onzekerheid over het lichaam blijft wel een lastig punt. Dat wordt helaas niet minder als je ouder wordt. Licht aan of licht uit? Niet uit, maar wel dimmen, zegt 47 procent. Want het is lastig kijken in het donker en intussen zijn we wél nieuwsgierig naar dat nieuwe lijf (45 procent).

In voor experimentje

Ook staan nieuwe verliefden best open voor een experimentje. Meer dan de helft van de respondenten (53 procent) luistert graag naar de spannende ideeën van hun nieuwe liefde. Maar hoe fijn en mooi ook, toch zijn er belangrijkere dingen dan seks in een relatie, vindt tweederde. Passen we wel bij elkaar? Is de klik er wel? Daarover maakt 42 procent zich zorgen.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

twitter

Sat, 21 Nov 2009 11:09:59
Lees Renate's Tweets