*

Zoeken
  Zoeken met  
vr 05 feb 2010, 12:21

Vrouwen hebben liever een dikke dan een kale man

AMSTERDAM -  Slechts nieuws voor de heren met een uitgedund of een kaal hoofd. De helft van de vrouwen verkiest een dikke boven een kale man.

Vrouwen geven de voorkeur aan dikke mannen boven de kale. Vrouwen geven de voorkeur aan dikke mannen boven de kale.

Dit blijkt uit een recentelijk Amerikaans onderzoek. 57 % van de vrouwen beweert zich niet aangetrokken te voelen tot mannen met dunner wordend haar.

Hoed

Haarverlies is nog steeds een groot probleem. Zo bleek uit dit onderzoek uitgevoerd doorr Johnson & Johnson. Stress wordt vaak ten onrechte als de belangrijkste oorzaak aangewezen voor het haarverlies. Ook gelooft 35 % dat het regelmatig dragen van een hoed het probleem verergerd. Een kwart wijt het probleem aan styling.

Erfelijk

Echter de echte reden ligt voor 95 % aan erfelijkheid. Dit beweeert dr. Robert Leonard van een haartransplantatiecentrum. Volgens hem kunnen mannen in de late tienerjaren of als twintiger al met haarverlies kampen. Vrouwen krijgen pas op latere leeftijd, zo rond hun 40ste jaar, met de verschijnselen te kampen.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg VROUW op:
twitter hyves facebook googlePlus RSS