*

Zoeken
  Zoeken met  

Blog van de week

Blog van de week Elke week kijken we mee in het leven van een interessante vrouw die midden in het leven staat.


wo 22 feb 2012, 06:30

Weblog van de week

Musical

Elke week kijken we mee over de schouder van een interessante vrouw die midden in het leven staat. Deze week is dat Ingeborg Jansen-van 't Pad Bosch. Zij verhuisde 1,5 jaar geleden met haar man en drie zonen naar New York. Waar loopt ze tegenaan, hoe bevalt het leven in The Big Apple en hoe gaat ze om met heimwee?

Naam: Ingeborg Jansen-van 't Pad Bosch

Leeftijd: 40

Beroep: Psycholoog, coach en blogger

Relatie: getrouwd met Jim

Kinderen: 3 zonen van 12, 9 en 7 jaar oud

Favoriete website: www.familyjansengoesnewyork.blogspot.com

Vrouwelijke eigenschap: Jongleren

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dag 4

Mijn oudste is in een gat gevallen. Maanden heeft hij zich voorbereid op de hoofdrol in de jaarlijkse schoolmusical. Dit jaar Joseph and the Amazing technicolor dreamcoat. En hij was fantastisch, geweldig, niet te evenaren en dat zeg ik niet alleen omdat ik zijn moeder ben. De hele zaal lag twee uitvoeringen in katzwijm en overal klonk gesnik en gesnotter toen hij als een nachtegaal het mooiste lied vanuit zijn gevangenis zong. Ik heb het gefilmd met trillende handen maar het geluid wordt helaas overstemd door het gehuil en gezucht van mij en mijn echtgenoot. Ik was totaal emotioneel incontinent en barst nog steeds in huilen uit als ik luister naar zijn gezang.

Na de voorstelling riepen groupies hem toe " Do you wanna sing at my wedding" , " Are we going out tonight" en had hij een stijve pols van het handtekeningen zetten. Hij werd er zelfs verlegen van.

En nu…nu is het doek gevallen, de schijnwerpers gedoofd, het applaus verstomd, alles is 'back to normal'. Ik begrijp dus best dat hij zich nu eventjes niet zo lekker voelt…. Bij wijze van troost heb ik hem meteen maar ingeschreven bij een off-broadway theaterklas hier in de buurt, probeer hem op te vrolijken met muffins en warme chocolade melk en ik vertel hem dat dit lege gevoel het gevoel is waar menig artiest aan ten onder gaat en dat hij vooral moet genieten van het leven. Maar gelukkig is er hoop aan de horizon. Aandacht van zijn leeftijdgenootjes ligt om de hoek want hij heeft aan zijn solo-optreden wel een vriendinnetje overgehouden. Hoe ik dat weet? Hij wordt sinds gisteren helemaal gek ge-smst door met name het zusje van zijn vriendinnetje. Zijn telefoon gaat om de haverklap af en een normaal gesprek is niet meer te voeren.

Hij heeft via deze tussenpersoon nu een afspraakje in de Starbucks gemaakt, gaat vrijdagavond schaatsen en vroeg direct om verhoging van zijn zakgeld. Kleine jongens worden groot.

Wil je ook een dagboek bijhouden voor de website VROUW van De Telegraaf? Geef je op via vrouwinternet@telegraaf.nl.




Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Ik ga akkoord met de voorwaarden
of volg VROUW op:
twitter hyves googlePlus RSS