*

Zoeken
  Zoeken met  

Michou's Mode & Beauty Blog

Michou's Mode & Beauty Blog Telegraaf mode-journalist Michou Basu blogt over haar belevenissen tijdens nationale en internationale mode en beauty shows en exclusieve evenementen waar ze vaak als enige uit ons land live aanwezig is.


ma 16 feb 2009, 16:29

Michou Basu blogt...

Kick-off modemarothon in New York

door Michou Basu
AMSTERDAM -  De modemarathon is weer begonnen. Op dit moment ben ik in New York, waar het modecircus volop aan de gang is.

Eigenlijk zou ik de avond voor mijn vertrek nog naar de Björn Borg Break-up party gaan. Maar omdat ik alweer vroeg op Schiphol moest zijn, heb ik het feest aan mijn neus voorbij laten gaan. Daarvoor in de plaats ben ik uitgebreid gaan eten bij Bicken in Amsterdam met een dame van een groot PR bureau en onze partners. Alle laatste moderoddels werden doorgesproken. Zo concludeerden we dat een te gretige tassen annex sieraden ontwerpster over haar hoogtepunt heen is, omdat ze niet te handhaven is en daarom geen enkel pr bureau haar wil vertegenwoordigen. Overigens kreeg die dame maar liefst één pagina in De Telegraaf op Zondag om haar verhaal te doen. We vonden dat de spijkerbroek Audrey van Rosner gewoon echt fijn is, zetten onze vraagtekens bij de nieuwe Disney film Confessions of a Shopaholic en meenden dat de twee nieuwe tijdschriften voor voetbalvrouwen knock-off's zijn van LAFly, het blad van Regi Blinker en Soufian Asafiati.

Enfin, New York. Nadat ik de koffer in de kamer had gedumpt, sprong ik meteen in de taxi naar de show van Calvin Klein Men. Maar die stelde teleur. Hoogtepunt was het weerzien met zanger Kanye West die weer met een heel gevolg op pad was. Vorige maand in Parijs liep hij ook alle mannen en coutureshows af. De Calvin Klein Men collectie, die wordt ontworpen door Italo Zuccetti, miste vernieuwing en verfijning. Draait het in de mannenmode komende winter om scherp gesneden pakken en kleur, bij Calvin Klein kregen we een monotone collectie voorgeschoteld met slecht zittende pakken in alle grijskleuren. De jasjes hadden te brede, iets ingedeukte schouders en de broeken zaten soms zo strak dat het onappetijtelijk was. Nieuw was een jack van neopreen en een grijs glimmend pak van accetaat en driekwart jassen in petrol. Niet echt items die je persé bij Calvin Klein hoeft aanschaffen. Maar het publiek vond het geweldig en klapte of hun leven ervan afhing.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg VROUW op:
twitter hyves facebook googlePlus RSS