*

Zoeken
  Zoeken met  

Michou's Mode & Beauty Blog

Michou's Mode & Beauty Blog Telegraaf mode-journalist Michou Basu blogt over haar belevenissen tijdens nationale en internationale mode en beauty shows en exclusieve evenementen waar ze vaak als enige uit ons land live aanwezig is.


do 12 mrt 2009, 16:58

Michou Basu blogt...

Louis Vuitton in de overdrive

door Michou Basu
PARIJS -  Slechts een kwartier later dan de aangeven tijd begon de herfst/winter 2009/10 show van Louis Vuitton in een doorzichtige tent in het Coeur de Louvre.

Binnen waren de bankjes, waar je lekker veel mensen op kunt proppen, vervangen door zwarte stoelen met een roze zitting. Daardoor waren er ook een stuk minder mensen binnen dan voorgaande keren en kreeg je het gevoel of je bij een coutureshow was beland.

Maar het verfijnde waar de couture onder andere zo beroemd om is, miste in deze show. Marc Jacobs, de ontwerper van het Franse label, was in de overdrive gegaan en had alles wat we afgelopen week op de catwalk gezien uitvergroot.

Zo waren er colbertjes die zo oversized waren dat de spichtige modellen er in verzopen. De jurken waren voorzien van veel froufrou en kwamen voorbij in typische jaren tachtig kleurcombinaties als zwart/groen, zwart/rood en zwart/blauw.

Laarzen reikten tot aan het dijbeen, de tassen waren klein en de kettingen (schakels van stof) groot.

Bolle vormen hadden Marc Jacobs’ zijn aandacht. Van pofmouwtjes, rokken met een opgeblazen zoom tot de pijpen van een enkele broek.

Grappig waren de konijnenoren die hoedenmaker Stephen Jones had ontworpen en mooi waren de huidkleurige ensembles van chiffon die in de taille waren ingesnoerd met een zwarte riem.

Stond de vorige collectie in het teken van Afrika en Parijs, dit keer was het de jaren tachtig in overdreven vorm.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!
Gerelateerde artikelen

Volg VROUW op:
twitter hyves facebook googlePlus RSS