Nicole heeft een missie: binnen dertien dates de liefde van haar leven vinden.
Gaat het haar lukken? Via haar blog kun je haar dating avonturen op de voet
volgen.
'Ga het bos in en vang een beer!' Dat is ongevraagd het advies van een collega, wanneer ik met glazige oogjes vertel dat er weer een vriendin zwanger is. Uiteraard wil ik ook kleine Nicolletjes, maar het is zo verdomd lastig om een goed exemplaar op te sporen waar ik flink mee kan oefenen en die buiten het witte goud ook nog eens een leuke man is die me aan het lachen kan maken. Of ben ik gewoon te kritisch en stel ik teveel eisen?
Het is begin januari 2012 en ik ga het bos in! De komende vier maanden ga ik 13 x daten en ik hoop dat ik aan het einde van de 13 date's de liefde van mijn leven ben tegengekomen. Een positieve instelling, that’s what I need!
Maar hoe? Internet is het devies. Dus heb ik mij aangemeld op twee bekende relatiesites.
“Leuke lange humoristische man gezocht die mij aan het lachen kan maken” of .. “Leuke lange meid zoekt dito man”.. of.. pfff.. jemig, wat schrijf je in hemelsnaam naar dat dekseltje wat op mijn potje past ? Lastig... de jacht is danwel geopend, maar ik weet niet hoe ik moet schieten!
Versieren is ook niet echt mijn ding. Ik ben niet zo smooth daarin. Ik kan wat schalkse blikken uitdelen, maar daardoor trek ik alleen het type “foute man” aan die gebonden is, de casanova die alleen een beetje fun wil hebben. En alleen naar fun ben ik niet naar opzoek... Ik wil juist het hele plaatje! Ik droom even verder: op zondagochtend nog lekker tegen elkaar aankruipen, warme broodjes, jus d’orange. Ruzie maken, goedmaak seks, maar ook diepe intieme gesprekken waardoor je steeds meer beseft hoeveel je toch van hem houdt.
Maar voor ik dat weer mag voelen, moet het er toch maar eens van komen: daten! Pff... dat is eruit!
Ik ben echter een ramp in daten. Ik word er onzeker van. Normaliter ben ik niet op mijn mondje gevallen, maar bij het aanzien van een leuke man, verander ik al snel in een verlegen giechelig meisje.
Ik ben er van overtuigd dat het je jaren van je leven kost. De onzekerheid die bij dat “gedoe” wat daten heet, komt kijken. Haren stijlen of toch krullen? Wat moet ik aan, zie ik er slank uit? Hmm... corrigerend slipje aan of toch dat sexy kanten gevalletje waar zo weinig stof aan zit dat je het nauwelijks nog een kledingstuk kan noemen. Op de 1e date seks? Hmm... nee, dat is niet netjes. Dus toch gewoon lekker zoals ik ben, in een vlotte jeans, leuk shirtje en mijn natuurlijke bos met krullen de vrijheid geven.
Ik heb besloten in 13 date’s the love of my life te vinden! Dus lange leuke mannen van Gelderland en Overijssel, tussen 35 en 42, cq. vrouwen die mannen kennen die aan deze beschrijving voldoen, laat het me weten!
DAG SINGLE LEVEN en HELLOOO LOVE OF MY LIFE!!!!!!!

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer