Nicole heeft een missie: binnen dertien dates de liefde van haar leven vinden.
Gaat het haar lukken? Via haar blog kun je haar dating avonturen op de voet
volgen.
Maar gelukkig kwam er nog een ‘potentieeltje ‘voorbij. Talldutchman wil mij beter leren kennen. Hij blijkt lekker lang te zijn, is een paar jaar ouder en door zijn foto raak ik bijna in vervoering. Een symmetrisch gezicht, brede hoekige kaaklijn en stel staalblauwe ogen kijken recht de camera in. Mijn hart maakt een sprongetje! Ik beantwoord zijn mail met een spontane reactie die ik zeker 4x heb herschreven. Blijkbaar komt het aan, want hij wil chatten.
Hij stelt zich voor als Jack. Hij vertelt dat hij werkzaam is bij Defensie en op geheime missies gaat. Dat zijn missies in het buitenland en hij mag er niet te veel over vertellen. Holy moly, heb ik zojuist een James Bond aan de haak geslagen? Ik vraag door, maar hij laat niets los, dat snapte ik toch wel? Eh nee, dat snap ik niet, want ik wil namelijk altijd alles weten. Voorlopig vind ik het nog wel spannend en besluit dat ik altijd nog mijn CSI-verhoortechnieken op hem kan toepassen, maar voor nu laat ik hem nog maar even in de waan ;)
Hij wil afspreken en na wat uitstel van mijn kant, besluit ik dat het tijd voor actie is, om in de 007 sfeer te blijven . We spreken af bij een kroeg en na de kennismaking, nemen we plaats op een bankje, achterin de kroeg. Ik zit nog niet half en ik voel al een hand op mijn bovenbeen. Aiks…. dit gaat wel heel snel..
Na een paar minuten heb ik dringend zuurstof nodig en besluit wat drankjes voor ons te gaan. Wanneer ik van de bank opsta, trekt hij me naar mij toe en geeft me een zoen vol op de mond! Wow.. deze man laat er geen gras over groeien.
Met knikkende knieën loop ik naar de bar en het flitst door mijn hoofd dat de intenties van Jack waarschijnlijk niets te maken hebben met huisje, boompje beestje. Toch intrigeert deze man mij mateloos.
Hoewel het langzamerhand op een aflevering van 007 begint te lijken, met mijzelf in de hoofdrol als Bondgirl, kan ik mijn gevoelens niet meer in bedwang houden. Ik val als een blok voor hem! Zoals het een echte Bondgirl betaamt. Maar na een paar hele leuke avonden, wil ik weten waar ik aan toe ben. En ook al is het een doodsteek voor de meeste mannen, stel ik toch de vraag: Hoe denk je over kinderen?
De schrik stond in zijn ogen…en later ook in die van mij. Hij blijkt gesteriliseerd te zijn en hij was niet van plan om dit ongedaan te laten maken….
…Ik zeg: ..Next!

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer