Pluusje is moeder, schrijfster en cartooniste. Iedere dag fotografeert ze haar
kledingcombinaties en die van mensen op straat. Meer over Pluus vind je op www.wathebikaanvandaag.nl
Bijna iedere creabea heeft het al geprobeerd: haken of breien met Zpagetti. Zpagetti: dikke strengen stof die zo lekker over je naald glijden. Overal om me heen zag ik de meest geweldige tassen en knuffels opduiken. Dus dat wilde ik ook weleens proberen. Maar waar ik ook zocht in Utrecht: in iedere handwerkzaak keken de verkoopsters me aan alsof ik het over iets heel vies had. 'Nee hoor, dat verkopen wij niet.
' Hmm... Inmiddels was de zpagetti-koorts al zo hoog bij me opgelopen, dat ik het moést vinden. Mijn zusje kwam op een idee: ze wist dat er een winkeltje in Hardinveld Giessendam was dat heeel veel soorten zpagetti verkocht en alles per ons. Ik heb er een uur voor gereisd en een tijdje in de rij gestaan (want klanten komen vanuit heel Nederland naar dit winkeltje) Maar toen ik eindelijk aan de beurt was, werd ik geholpen door de ontzettend sympathieke eigenaresse Marijke die me alles geduldig uitlegde en me alle kleuren liet zien.
Ik was verbaasd in het Walhalla van de Zpagetti terecht te zijn gekomen. In een paar minuten tijd wist ik waar ik workshops kon vinden, de patronen en dat het verslavend was. Marijkes website http://www.sweetandsimplestuff.blogspot.com/ is net zo sympathiek als de eigenaresse zelf. Ga kijken, je wordt er vrolijk van.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer